(098) 2-519-888

Про нас

У 2015 році у «Каштанової сім’ї ресторанчиків» народився ще один оригінальний заклад.

«Суші-Хата» – оазис сучасної японської кухні у самому центрі Тернополя. Це заклад, у якому працює команда енергійних і молодих людей, яких об’єднала місія популяризувати й зробити доступною корисну японську кухню у своєму місті.

Відомо, що середній вік японців досягає 78 років, і неабияку роль в цьому відіграє їхнє відношення до себе самих та до їжі. Тому вона для них не просто потреба, а справжня церемонія. За свою велику історію японці знайшли оптимальні поєднання таких корисних продуктів, як рис, морепродукти та овочі. І сьогодні суші-майстри «Суші-Хати» намагаються популяризувати та підтримувати цю японську традицію, пропонуючи своїм гостям відчути смак японських страв у поєднанні з фірмовими соусами та оригінальною подачею.

Інтер’єр закладу, виконаний у класичних для Японії тонах, здивує вас легкістю та подарує частинку гармонії, невимушено та просто, як і сама японська кухня, що залишає відчуття легкості, довершеності та смаку.


Для любителів нашої кухні також функціонує служба доставки суші. Ми докладаємо зусилля, аби кожен, хто замовляє доставку суші, був задоволений якістю та швидкістю виконання замовлення. Головний принцип нашої служби доставки – «ВЧАСНО!».

Також команда «Суші Хати» постійно намагається дивувати своїх гостей приємними акціями та розіграшами. До прикладу, сьогодні для охочих забирати свої замовлення самостійно діє десятивідсоткова знижка.

Усе меню «Суші-Хати» – це найцікавіше з того, що можливо запропонувати з японської кухні в сучасному виконанні. Чекаємо Вас!

Контакти

КАШТАНОВА Сім'я ресторанчиків

м.Тернопіль,
вул. Листопадаова, 6

pizzakashtan@ukr.net

Замовити піцу, суші
(035) 2-519-888
(098) 2-519-888
Доставка з 11:00 до 22:00
безкоштовна по місту,
за місто - 20грн.
Мінімальне замовлення:
- по місту - 100 грн. (Піца),
- 150 грн. (Суші);
- за місто - 200 грн.


Забронювати столик
(067) 353-10-17

Відділ по роботі з персоналом
(HR-відділ)
(098) 549-10-92
kastanhr@gmail.com

Відділ маркетингу
(0352) 25-45-87

Мобільний додаток

Соціальна Відповідальність


10% вигоди - замовляй з мобільним додатком
Facebook Вконтакте Instagram YouTube
X